ОПЛАТА

    ВИ МОЖЕТЕ ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ОДНИМ З ПЕРЕЧИСЛЕНИХ СПОСОБІВ:
  • банківською карткою на сайті
  • готівкою через післяплату при отриманні замовлення в компанії «Нова пошта» (при замовленнях на суму до 1000 грн до оплати буде також додано вартість доставки та комісія компанії «Нова пошта» за послуги грошового переказу)
  • готівкою кур'єру при доставці по Києву

ЯК ОПЛАТИТИ ГОТІВКОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ПОСИЛАННЯ

У кошику товару виберіть оплату “Готівкою при отриманні". Ви зможете оплатити замовлення готівкою у відділенні компанії «Нова пошта» або кур'єру (тільки по Києву) при отриманні посилки.

Зверніть увагу: вибираючи цей спосіб оплати, ви оплачуєте вартість доставки та комісію компанії «Нова пошта» за послуги грошового переказу або послуги кур'єра по Києву у розмірі 65 грн . 


ДОСТАВКА

ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ

Для отримання замовлення у відділенні компанії «Нова пошта» вкажіть в анкеті номер/адресу зручного відділення, а при отриманні пред'явіть паспорт та номер накладної. Він прийде у повідомленні на ваш мобільний телефон одразу після надсилання замовлення. Доставка здійснюється компанією «Нова пошта», її вартість залежить від міста доставки та обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова пошта». Доставка здійснюється протягом 5 робочих днів після підтвердження наявності товару.

Зверніть увагу, що в періоди розпродажів доставка може зайняти більше заявленого терміну.

bookmark