Про нас

Ми, команда фахівців, налаштована на виконання складних завдань, що стосуються виготовлення корпусних меблів та багатьох конструктивно-декоративних елементів Ваших приміщень. Ми довгі роки втілюємо в реальність візуалізації корпусних меблів, у чому ви можете переконатися, відвідавши вкладку «портфоліо» нашого сайту або відвідавши наш магазин-шоурум, де у надрукованому вигляді представлені зображення візуалізації та реалізації проектів дизайнерів, з якими ми співпрацюємо. Ми завжди будемо бачити Вас серед них.

Історія HOMESTYLE розпочалася у 2008 році. Зі скромного бюджету та двох осіб у штаті компанія швидко зростала до півтора десятка професійних фахівців, об'єднаних однією ідеєю - створювати надзвичайні меблі. Для нас немає нездійсненних завдань, а бажання клієнта – закон!

В основі HOMESTYLE лежить ідея взаємної поваги та дружніх стосунків між співробітниками. Адже тільки в такій атмосфері можна створювати справді якісні меблі на замовлення. Кожен із наших фахівців досконало знає свої обов'язки.

Для наочності скажемо, що у нас працюють конструктори, чий загальний досвід роботи з меблями за індивідуальними проектами понад 5 років. Досвід дозволяє швидше, точніше і спритніше виконувати свою роботу, і як наслідок - віддати замовнику меблі, які на 100% відповідають його уявленню.

Ми знаходимося в Києві, але також виконуємо замовлення з доставкою в інші міста. У нас є шоурум, куди Ви можете приїхати, подивитися виставкову кухню, підібрати фурнітуру та ручки до Ваших майбутніх меблів.

Ми в HOMESTYLE вважаємо, що мати власний стиль та якісні відмінності – вкрай важливо.

  • Називаємо реальні терміни виконання меблів на замовлення та дотримуємось їх.
  • Створюємо стильні, практичні та сучасні проекти для комфортного життя.
  • Контролюємо якість на всіх етапах виготовлення меблів на замовлення: перевіряємо якість збирання ще на виробництві, перевіряємо всі комплектуючі від наших надійних постачальників.
  • Приймаємо до уваги всі нюанси та зауваження замовників під час виробництва меблів за індивідуальним проектом.
  • Надаємо гарантію на всі вироби: меблі на замовлення та готові вироби.
  • Завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, пропонуючи найоптимальніші варіанти матеріалів під конкретний бюджет.
  • Ми прагнемо надавати найкращі послуги та шукаємо шляхи для вдосконалення існуючих технологій та сервісу для клієнтів.

HOMESTYLE - це престижні меблі за адекватними цінами, тому основні категорії наших виробів: середній, преміум та люкс. Від таких меблів на замовлення можна очікувати справді високу якість, і саме її отримують наші клієнти! Замовити меблі в Києві та якісно покращити свій інтер'єр разом з HOMESTYLE – неймовірно просто! Зателефонуйте нам зараз!

bookmark